Change Kahraman Açıklaması ve build dizilişi

Change için Önerilen Build
Change için Dengeli Build
Change Önerilen Savaş Büyüsü
Change Kahramanı İçin Amblem Seti
Change Kahramanının Yetenekleri
Change Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Change Tanıtım Videosu - Change Nasıl Oynanır?
Change Şunlara Karşı Güçlüdür
Change Şunlara Karşı Güçsüzdür

Change Hikayesi

Büyük Ejder. Küçük yaşlardan itibaren, Büyük Ejder'in en büyük büyüsü olan Kutsal Uydu'da ustalaşarak inanılmaz bir büyülü potansiyel sergiledi. O andan itibaren, Changonse Büyük Ejderler ebedi aşkı kazandı. Ancak, Changadae enerjik ve eğlence seven bir kişiliğe sahipti. Sonunda, evlatlık oğlu olan Zilong'dan Chang askedeğine bakmasını istedi. Büyük Ejderha, Zilong'un gayretli davrandığını ve Chang wase'nin yol göstermesinde yardımcı olabileceğini umuyordu. Ağınıza Chang Zile. Onlar pratik yapıyor ve pratik yapıyorlar. Chang, “Günün en sevdiği kısım, Zilong'un eve döndüğü zamandı. Uçakların ikinci savaşı sırasında Zilong, Arazi Bilge Yardımcısına yardım etti. O gittikten sonra, Chang ty Gördüğüm en büyük ejderhalardan biriydi. Büyük Ejderha derhal Chang'ı fırlattı. Chang'in görüntüsü ve hikayesi Mobil Efsaneler: Bang Bang, Chang'e.

Popüler Herolar

Copyright © 2019 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez..