Dyrroth Build Dizilişi

Dyrroth için Önerilen Build

Dyrroth için Dengeli Build

Dyrroth Önerilen Savaş Büyüsü

Dyrroth Kahramanı İçin Amblem Seti

Dyrroth Kahramanının Yetenekleri
Dyrroth Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Dyrroth Tanıtım Videosu - Dyrroth Nasıl Oynanır?
Dyrroth Şunlara Karşı Güçlüdür
Dyrroth Şunlara Karşı Güçsüzdür

Dyrroth Hikayesi

Otuz yıl önce Moniyan İmparatorluğu'nda bir prens doğdu. Halkı için bir kurtuluş ve adalet sembolü idi. Şafak Ülkesini birleştirmede Moniyan İmparatorluğu'na liderlik edeceğine inanılıyordu. Empire Nobles prenslere her şeyi verdi. Prensin ilk doğum gününde, kanla örtülü bebek yatağında ölü bulundu. Oda pençe izleriyle kaplıydı ve prens'i korumakla görevli gardiyanlar da ölü bulundu. Üzüntü tüm Moniyan İmparatorluğunu yuttu. İmparatorluğun umudu düşmüştü ve bugüne kadar hiç bu kadar ilham verici bir prens olmamıştı. Bazı insanlar prensin İblisler tarafından öldürüldüğüne inanırken, diğerleri hala Prens'in hayatta olduğunu umuyordu. Empire Nobles, gerçeği bulmak için İmparatorluk Şövalyeleri ve Işık Manastırı'nı atadı. Aynı zamanda, Karanlık Oğlu da “doğdu” ... Birkaç yıl sonra, Moniyan İmparatorluğu'nun Güney Tepelerinde garip bir şey ortaya çıktı. Habeş'in en derin bölümünde, Lord Lava Thamuz, özel bir savaş izledi. Bu görkemli savaşta, canavarlar en güçlü olana kadar birbirleriyle savaştılar. Sadece en iyi Evil Gene'ye sahip olmakla kalmadı, aynı zamanda Şeytanlardaki en güçlü savaşçı olduğunu kanıtladı. Alice, sevgili dövüşçüyü kucakladı ve gerçekleştirdiği \ "Kraliyet Planı \" nı hatırladı. Onun için bir başyapıttı. Alice'in hile, aldatma ve askeri stratejisinde ustalaştı. Ayrıca Thamuz'dan savaş öğrendi. Şimdi, Karanlık Oğlu, Uçurum için yetenekli bir yardımcıdır. Abyss Lordu'nu temsil edecek, Moniyan İmparatorluğu'na karşı savaşacak, “Şafak Planı” nı uygulayacak ve İmparatorluğun “Parlayan Kıvılcımını” yok edecektir.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL