Mobile Legends MOBA oyununda, oyuncuların kullanabileceği Şeytan Ayakkabısı, Sihirbaz Çizmeleri, Çabukluk Botları, Hızlı Botlar, Esrarlı Botlar, Büyülü Ayakkabılar, Dayanıklı Botlar, Savaşçı Botları, Yıldırım Copu, Durance’nin Kolyesi, Ruh Parşömeni, Kar Sopası, Parlayan Asa, Cennet Tüyü, Adalet Kılıcı, Büyülü Tılsım, Kader Saati, Felaket Tellalı, Kutsal Kristal, Konsantre Enerji, Buz Kraliçesinin Değneği, Kan Kanatları, Fani Zaman, Gökgürültüsü Kemeri, Hakim Buz, Lanetli Miğfer, Kahin, Antik Zırh, Gökyüzü Gardiyan Kaskı, Alacakaranlık Zırhı, Vahşi Güç Zırhı, Ölümsüzlük, Athena’nın Kalkanı, Kıyamet Kraliçesinin Kanatları, Kılıç Zırhı, Cesaret Duvarı, Doğa Rüzgarı, Kanasusamış Balta, Kırmızı Fantom, Altın Kadro, 7 Denizin Kılıcı, Umutsuzluk Kılıcı, Bozulma Tırpanı, Ölümcül Kılıç, Gül Altın Meteoru, Canavar Avcısı Kılıcı, Avcı Darbesi, Korkunç Kahkaha, Vahşi Savaşçının Öfkesi, Bitmeyen Savaş, Fırtına ve Haas’ın Pençeleri eşyaları olmak üzere toplamda 12 adet Eşya bulunmaktadır. Bunları en etkili hangi kahramanlarla kullanabileceğinizi öğrenmek için herhangi bir Eşyaya tıklayabilirsiniz.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL