Fasha Build Dizilişi

Fasha için Önerilen Build

Fasha için Dengeli Build

Fasha Önerilen Savaş Büyüsü

Fasha Kahramanı İçin Amblem Seti

Fasha Kahramanının Yetenekleri
Fasha Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Fasha Tanıtım Videosu - Fasha Nasıl Oynanır?
Fasha Şunlara Karşı Güçlüdür
Fasha Şunlara Karşı Güçsüzdür

Fasha Hikayesi

Askati ormanının karga insanları Şafak ülkesinde hala varlığını sürdüren en eski ırklardan birisidir.Bu yarış Karga Kral Osana rehberliğinde en iyi oldukları sanat olan Gök Büyüsü onun önderliği zamanında zirveye ulaşmıştır.Kanlarında uyanış olan kargalar Gök büyüsünü kullanarak gökyüzüne uçabilirler ve aynı zamanda uzak mesafeden vurma yeteneğine sahiptirler.Prensen Pharsa bilinmeyen bir kan türüyle doğdu o yüzden onun kanındaki uyanışı aktif edersek çok büyük bir potansiyele sahip olunabileceği düşüncesi hakimdi fakat kimin kanının nasıl uyandırılacağını bilmiyordu.Özel kanlar Pharsa için birikmeye başladığında aç gözlü insanlar bunu kendi çıkarları için elde etmeye çalıştılar.Alice Askati ormanını Pharsanın düğününde işgal etti. O zamanlar Pharsa 23 yaşındaydı ve o güğne kadar içindeki güçleri kullanmamıştı.Alice sayısız kargayı öldürürken ve Osananın tacı yere düşerken o anda Pharsanın görünüşü değişmeye başladı ve gücünü uyandırdı.Pharsanın gözleri kararmaya başladı, saçlarının uç tarafı beyaz oldu ve gökyüzüne çıkarak Aliceyi uzaklaştırarak saldırılar yapmaya başladı.Hayatının aşkı ve aynı zamanda nişanlısı olan Varynin kör bir hayat geçirmesine gönlü razı değildi, o yüzden gittiği her yerde onun gözlerini kendi gözlerine bağlayarak görmesini sağladı.Pharsa aslında gücünün hiçbir zaman uyanmamasını istiyordu ama cadı evi dahil herşeyi yok etmişti.Artık zamanı geldi.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL