Harley Build Dizilişi

Harley için Önerilen Build

Harley için Dengeli Build

Harley Önerilen Savaş Büyüsü

Harley Kahramanı İçin Amblem Seti

Harley Kahramanının Yetenekleri
Harley Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Harley Tanıtım Videosu - Harley Nasıl Oynanır?
Harley Şunlara Karşı Güçlüdür
Harley Şunlara Karşı Güçsüzdür

Harley Hikayesi

Büyülü şehrin aslan akademisinde Harley adlı ünlü bir genç büyücü yaşardı.Büyülü tanrıça tarafından kutsanmış ve akademinin yıldızı olarak,hızlı bir şekilde öğrenebilir ve herhangi bir büyüyü hızlıca ezberleyebilir.Macera arayan harley ve arkadaşları gece yarısı ormanı keşfederken dark wizards tarafından organize edilen şeytani komploya kulak misafiri olurlar..Genç cesur adamlar onları durdurmaya karar verdiler.İlk olarak dark wizardsın gizli üssünü bulmaları ve bai büyücüye bildirmeleri gerekiyordu.Ancak araştırmaları sırasında yanlışlıkla uzay boşluğu portalını etkinleştirdiler ve Şafak ülkesinin diğer tarafına Scholar şehrine ışınlandılar.Mecha ustası, rooney cesur ve enerjik bir çocuk, Bruno Alph Saber in yardımlarıyla dark wizardsın patronu olan demortenin çekirdeğini yok etmek için Magical City' ye geri döndüler.Savaş tekniklerini geliştirmek için Harley Şafak ülkesnde macerasına başladı.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL