Cyclops Build Dizilişi

Cyclops için Önerilen Build

Cyclops için Dengeli Build

Cyclops Önerilen Savaş Büyüsü

Cyclops Kahramanı İçin Amblem Seti

Cyclops Kahramanının Yetenekleri
Cyclops Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Cyclops Tanıtım Videosu - Cyclops Nasıl Oynanır?
Cyclops Şunlara Karşı Güçlüdür
Cyclops Şunlara Karşı Güçsüzdür

Cyclops Hikayesi

Cyclops tek gözü olan bir dev. En azından kendi vatanında yaşıyor. Küçükken yıldızlara ve gökyüzüne takıntılıydı. Sabah akşam gökyüzünü izlerdi ve gezegenlerin sürekli hareket ettiği gerçeğini keşfetti. Bu hareketlerinden dolayı, inanılmaz bir büyü gücü içeriyorlar. Bir kum saatine bu büyü gücünü yükleyip kullanarak vatanında ‘Yıldız Büyücüsü’ olarak nam saldı. Gezegensel hareketlilik asla durmayacak, bu nedenle Cyclops'un gücü asla tükenmez ve yenilmez, ancak bu güç kendini yalnız hissetmesine neden oldu. Bir gün Cyclops uzayda seyahat ederken Şafak Ülkesi’ne ulaştı ve gördü ki onu yenmeyi bekleyen çok güçlü rakipleri vardı. Cyclop dedi ki ‘Geldim, gördüm, fethettim!’.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL