Belerick Build Dizilişi

Belerick için Önerilen Build

Belerick için Dengeli Build

Belerick Önerilen Savaş Büyüsü

Belerick Kahramanı İçin Amblem Seti

Belerick Kahramanının Yetenekleri
Belerick Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Belerick Tanıtım Videosu - Belerick Nasıl Oynanır?
Belerick Şunlara Karşı Güçlüdür
Belerick Şunlara Karşı Güçsüzdür

Belerick Hikayesi

Efsaneler, Şafak Ülkesi'nin Eskileri, büyük görevlerle mistik yaratıklara güvendiğini söylüyor. Ağaç halkının bir üyesi olan Belerick bu yaratıklardan biriydi. Belerick’in kalbi nezaketten başka hiçbir şeyle doludur - Çatışmadan kesinlikle nefret eder. Eski özünde Belerick, saldırılara karşı güçlü bir direnç sağlayan güçlü bir yaşam gücüne sahiptir, ancak aynı zamanda reenkarne edilmesine de izin verir. Nazik doğası gereği, karışık olduğu her yerde, Belerick doğru ve güçsüzlere yardım etmek için orada olacak. Bir gün, Belerick onu çöle doğru yönlendiren eskilerin sözlerini duyduğuna inanıyordu. Ancak felaketle karşılandı. Büyük Minoan imparatorluğu harabelere bırakıldı ve Minotaur halkı umutsuzlukla doluydu. Minoans'lardan kalanları kurtarmak için, Belerick güzel bir vaha yaratmak için tüm yaşam gücünü ortaya çıkardı. Minos halkı bir kez daha umutla doluydu. Bunu gören Belerick’in kalbi rahattı ve derin bir uykuya daldı. Belerick, Eskilerin kendisine verdiği görevi yerine getiremeseler de pişmanlık duymadı - Sonuçta hayattan daha önemli bir şey yok.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL