Flywheel Build Dizilişi

Flywheel için Önerilen Build

Flywheel için Dengeli Build

Flywheel Önerilen Savaş Büyüsü

Flywheel Kahramanı İçin Amblem Seti

Flywheel Kahramanının Yetenekleri
Flywheel Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Flywheel Tanıtım Videosu - Flywheel Nasıl Oynanır?
Flywheel Şunlara Karşı Güçlüdür
Flywheel Şunlara Karşı Güçsüzdür

Flywheel Hikayesi

Karanlık ve Aydınlık hep yan yana dururlar. Karanlık, otelin arka sokağında,gettonun gölgeli sokak köşesinde, nemli kanalizasyonunda yaşıyor. İnsanlar perişan ve tam anlamıyla hiç birşeyleri kalmamış. Bir ekmek ya da bir kuruş için yapmayacakları şey yok. Sonya, bulanık hafızasında,anne babasının yüzünü veya kız kardeşinin sesini hatırlayamayacak durumdaydı. Tek hatırladığı, sonsuz mücadele eğitimi, bıçak atma, zehirleri tanıma ve gölgede kalma eğitimleriydi. Eğitimi bitiremeyenler paçavra gibi sokağa atılırdı. Son mücadelesinde Sonya, çocukluğundan beri en yakın arkadaşını öldürdü. Hayat onun için anlamsızdı artık. Şimdi, Karanlık Güçler, Sonya'yı "Claw of Bright"ı öldürmek için gönderdi. En iyi iki suikastçi şimdi bir ölüm dövüşüne hazırlanıyor!

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL