Gusion Build Dizilişi

Gusion için Önerilen Build

Gusion için Dengeli Build

Gusion Önerilen Savaş Büyüsü

Gusion Kahramanı İçin Amblem Seti

Gusion Kahramanının Yetenekleri
Gusion Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Gusion Tanıtım Videosu - Gusion Nasıl Oynanır?
Gusion Şunlara Karşı Güçlüdür
Gusion Şunlara Karşı Güçsüzdür

Gusion Hikayesi

Paxley ailesi, Şafak Diyarı'ndaki en güçlü ve prestijli büyü ailelerinden biridir ve her üye en iyi düzenin büyücüsü haline gelmek üzere yetiştirilir. Onların gözünde, sihirbazın yolu orada en kutsal ve asil meslek, ve savaşta kılıcı işaretleyen herkes, sadece zayıf, karamsar aptallar. Bununla birlikte güzyon, kalıbı parçalamaya kararlıdır. Patriğin dördüncü oğlu Gusion, çok erken yaşlarda ışık elementlerine karşı yüksek bir afinite gösterdi, ancak günlerini burnunu bir kitapta gömülü olarak geçirmek yerine, Gusion ışık üzerinde kontrolünü alıştırma yapmak için hızını almak için kullanacaktı. sadece birkaç dakika içinde aile mülkü ve güçlü ışık enerjisi ile eski tören kılıç büyülü. Her zaman aile büyüklerinin inanılmayacak kadar inatçı olduğuna ve her fırsatta isteklerine karşı isyan edildiğine inanıyordu. Sonunda, Gusion'a Paxley ailesinin en önemli sınavına girme zamanı geldiğinde kendini kanıtlama şansı verildi - bir geçit ayini yetişkinliğe. Gusion'ın savaştaki kabarcıklı hızı ile rakibi pozisyonunu kilitleyemedi ve hafif şarjlı bıçağıyla, rakibinin tek bir büyü fırlatma şansı bile olmadan zafer kazandığını iddia etti. Yaşlılar inanılmaz biçim ve dövüş tekniğine hayran kaldılar, ancak fiziksel mücadeleye karşı köklü önyargıları ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı olmaları ile Gusion'a iki seçenek verdiler: ya dövüş stilini terk etmek ya da aileden kovulmak. Bu sıkıntılarla karşı karşıya kalan ve asi olarak bağımsız olan doğasını kontrol edemeyen Gusion, aileyi terk etmeyi seçti, yakında Şafak Ülkesinin tümünün adını bilmesi ve gücünün gerçek derecesini anlaması konusunda ikna etti.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL