Estes Kahraman Açıklaması ve build dizilişi

Estes için Önerilen Build
Estes için Dengeli Build
Estes Önerilen Savaş Büyüsü
Estes Kahramanı İçin Amblem Seti
Estes Kahramanının Yetenekleri
Estes Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Estes Tanıtım Videosu - Estes Nasıl Oynanır?
Estes Şunlara Karşı Güçlüdür
Estes Şunlara Karşı Güçsüzdür

Estes Hikayesi

Moonlake'in batısında bir yerde bulunan ay elflerinin yaşam alanında, elflerin atalarının doğduğu yer olan efsanevi Zümrüt Yeşili Ormanı bulunur. Bütün elf kralları Zümrüt Yeşili Ormanın merkezinde yer alan Yaşam Ağacında doğmuştur. Şu anki elf neslinin kralı, ikinci savaş sırasında kötü bir şekilde yaralanan ve Zümrüt Yeşili Ormanda uyuyan eşsiz Estes'tir. Ay elfleri krallarının yokuluğunda rehbersiz kaldılar. İnsanlar ve orklar arasındaki savaşların alevleri bu barışçıl ormana sıçradığında, genç Ayışığı Okçusu Miya, ayağa kalktı ve anavatanlarını korumak için bütün elfleri etrafında topladı. Ama karanlık zindanın hükümdarının kana susamışlığı gittikçe arttıyor ve karanlık güç gizlice güçleniyordu. Kan Kraliçesi Alice tarafından kanına girilen genç elfler birer birer düştüler. Ay elfi ırkının bir kez daha tehlike altında olması , büyük elf kralını öfkelendirdi! Yıldırımlı ve gök gürültülü bir gecede Estes uykusundan uyandı. Sert olduğu kadar yardımseverde olan Estes, halkını korumak ve dostlarına destek olmak için kutsal ayışığı ile gücünü topladı. Elindeki Ayışığı Kılavuzu ile, vatanına saldıran her düşmanı pişman etmeye yemin etti.

Popüler Herolar

Copyright © 2019 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez..