Vexana Build Dizilişi

Vexana için Önerilen Build

Vexana için Dengeli Build

Vexana Önerilen Savaş Büyüsü

Vexana Kahramanı İçin Amblem Seti

Vexana Kahramanının Yetenekleri
Vexana Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Vexana Tanıtım Videosu - Vexana Nasıl Oynanır?
Vexana Şunlara Karşı Güçlüdür
Vexana Şunlara Karşı Güçsüzdür

Vexana Hikayesi

Uzun zaman önce, tebaası tarafından saygı gören, iyikalpli ve yardımsever kral ve kraliçesi olan küçük bir ülke vardı. Işığın tanrısı altında, barışçıl bir hayat yaşıyorlardı. Fakat derinlerin altında, karanlık uçurumun efendisi, kaostan doğdu, iktidar ateşi ile yanıp tutuşuyordu. Vampire Queen Alice'in desteğiyle Karanlık Lord Kral'ı cezbetmek için büyüleyici bir güzellik yolladı ve kral onun halkının varlığını umursamayacak kadar kendine ait her şeyi verdi. Krallığın aklı kıskançlık alevleriyle yıkıldı ve gençlik ve güzelliği bir kez daha elde etmek için bir iblisle anlaştı ve yavaşça uçurumun altına inmeye başladı. Her gün başka genç ve güzel bir kız gitti ve insanlara bir panik düştü. Her geçen gün ülke daha zayıfladı ve kraliçenin büyücüsünün istediği kurbanlar büyüdü. Bu yiyici güç aniden kraliçeyi büyüledi ve korkuttu, aynasını parçaladı. Bin yıl geçti ve bu bilinmeyen krallık tarih akışı içinde ortadan kayboldu, yalnızca iblis kraliçesinin efsanesini bıraktı. Bugün çok az kişi, Şafak Ülkesinde yaşayan büyük ve korkunç Necromancer Vexana ile bu masalı birleştiriyor. Sonuçta, çoktan oldu, çok uzun zaman önce.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL