Johnson Build Dizilişi

Johnson için Önerilen Build

Johnson için Dengeli Build

Johnson Önerilen Savaş Büyüsü

Johnson Kahramanı İçin Amblem Seti

Johnson Kahramanının Yetenekleri
Johnson Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Johnson Tanıtım Videosu - Johnson Nasıl Oynanır?
Johnson Şunlara Karşı Güçlüdür
Johnson Şunlara Karşı Güçsüzdür

Johnson Hikayesi

Taş gibi dayanıklı bünyeli Johnson, stadyumda rakiplerini tır gibi ezerken kızlar yüksek sesle adını haykırıyordu. Johnson, takımının şampiyonluk kupasını kaldırmasını sağladı ve oyunkurucu olarak kariyerinin zirvesine ulaştı, milyonlarca hayranı vardı. Fakat feleğin sillesini yedi. Johnson spor arabasını sürerken küçük bir kız yola fırladı. Küçük kıza çarpmamak için direksiyonu kırdığında ise arabasıyla feci şekilde kaza yaptı. Her an kan kaybından ölebilirdi. Tam o anda bir mucize yaşandı, spor arabanın kazadan kalan parçaları gizemli bir güç sayesinde Johnson\'ın vücuduyla birleşmeye başladı. En sonunda ise, hayatta kalmakla yetinmedi istediği zaman spor arabaya dönüşebilen büyülü bir insan formuna dönüştü.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL