Zhask Build Dizilişi

Zhask için Önerilen Build

Zhask için Dengeli Build

Zhask Önerilen Savaş Büyüsü

Zhask Kahramanı İçin Amblem Seti

Zhask Kahramanının Yetenekleri
Zhask Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Zhask Tanıtım Videosu - Zhask Nasıl Oynanır?
Zhask Şunlara Karşı Güçlüdür
Zhask Şunlara Karşı Güçsüzdür

Zhask Hikayesi

Tarihinin küllerinden büyük bir uygarlık yükseldi. Kastiyanların agresif doğalarında bu imparatorlukla birlikte yükselmeye devam etti. Kastiyanlar zayıf halkları yenmek için psişik güçlerini ve uzay zaman yeteneklerini büyük bir zevkle kullanıyorlardı. Evrimden sonraki sayısız nesilde Domoreyin böcek ruhunu tam anlamıyla zihinleriyle kontrol edebilmeye başladılar ve bu yeteneğe Kastiyan dilinde kabus yumurtası olarak isimlendirdiler. Bu ölümsüz ruh nerede olursa olsun bilinen herhangi bir fiziksel veya büyülü engeli aşmak için yeterli güce sahipti. Kastiyanlar o'nu gezegenlerine getirdikten sonra onun ruhunu yüce bir makama kazımışlardı kazımışlardı. Bu makam şuanda Kasityanların kralı tarafından kullanılıyor. Zhask, bu makamı zaten bir çok sayıda dünyayı istila etmek için kullanmış. İstilalar ile birlikte Kastiyanlar gezegendeki sakinlerin zihinlerini kontrol ederek köleleştirip kaynaklarını yağmalamıştı. Zhask, işgal ettiği birçok gezegene Düzlem Selefi imzasını bıraktı. Değişik gezegenlere keşif olarak gönderdiği birçok ruhtan biri olan Aziz Melek Argus tarafından tuzağa düşürüldü. Argus'u takip eden Zhask bu sayede Şafak Vadisi'ndesi gelişmeleri öğrendi. Oradaki zengin kaynakları duyunca Zhask o efsaneyi topraklara indi ve en iyi yaptığı şeyi yaptı. Öldürmek, biçmek ve hükmetmek.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL