Angela Build Dizilişi

Angela için Önerilen Build

Angela için Dengeli Build

Angela Önerilen Savaş Büyüsü

Angela Kahramanı İçin Amblem Seti

Angela Kahramanının Yetenekleri
Angela Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Angela Tanıtım Videosu - Angela Nasıl Oynanır?
Angela Şunlara Karşı Güçlüdür
Angela Şunlara Karşı Güçsüzdür

Angela Hikayesi

Lab 1718'in kurucularından olan Dr Baker, dünyaya barışı getirme amacıyla bu enstitüyü kurdu. Ancak kurucuları insanlığın silahlandırılması deneylerini derinlemesine düşündüklerinde Dr. Baker ayrılıp yeni bir proje aramaktan başka çare olmadığını hissetti. Tartışılan insan deneylerinden vazgeçerek yalnızca mekanik bir iskeletten, kukla tellerinden sentetik derinden yeni bir yaşam biçimi oluşturmaya çalıştı ve nihayet yeni nesil hayat doğdu. Dr Baker, sevginin ve ümidin insanlığın en büyük icatları olduğuna inanarak dünyanın en duygusal öykülerini yeni yaratılışının kalbine programladı. Aydınlık bir sabah Barış Android Prototip 1 yatağından uyandı ve Dr. Baker bu güzel mekanik meleğe Angela adını verdi. Angela Dr. Baker'ın vesayetini izleyerek dünyayı anlamak için çok çalışıyor ve doktorun yüksek beklentilerini karşılamayı umuyordu. Ancak barışçıl yaşamları kısa sürdü. Lab 1718'in kötü bilim adamları Dr. Baker'ın insan vücudu dışında bir ruh yarattığına dair söylentiler duyduğunda buna inanmadılar. Baker'in kendilerine ihanet ettiğine ve bu bilgiyi kaçmadan önce kendine sakladığına inandılar ve bu nedenle Dr. Baker'ın geçmişteki icadı Alpha ve Beta'ya Dr. Baker'ı ve onun icadını avlamalarını emrettiler. Tam yakalanmak üzereyken Dr. Baker Angela'yı bir uçuş kapsülüne yerleştirerek onun iyi arkadaşı Dr. Rooney'i aramasını istedi. Uçuş kapsülü korkunç bir fırtınaya yakalandı ve Şafak Ülkesi'nin uzak bir köşesine indi. Enkazda çıkan Angela, Dr. Rooney'i bulmak ve yolculuğuna babasını kurtarmak için başladı.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL