Claude Build Dizilişi

Claude için Önerilen Build

Claude için Dengeli Build

Claude Önerilen Savaş Büyüsü

Claude Kahramanı İçin Amblem Seti

Claude Kahramanının Yetenekleri
Claude Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Claude Tanıtım Videosu - Claude Nasıl Oynanır?
Claude Şunlara Karşı Güçlüdür
Claude Şunlara Karşı Güçsüzdür

Claude Hikayesi

Söylentiye göre, bu genç insan hırsızlık için özel bir yeteneğe sahip. Claude'a göre hırsızlık bir suçtan çok bir sanattır. Aslında, Claude genellikle kurbanlarına suçu ne zaman işleyeceğini bildirmeleri için bir bildiri gönderirdi. Claude, herkesin şaşkınlığına bağlı olarak, haklı sahiplerinin ne kadar güçlü veya hazır olduğuna bakılmaksızın, hedeflenen nesnesini edinmeyi her zaman başarır. Hedef, bir kralın en çok korunan hazinesi, güçlü büyülerle korunan sihirli bir kütüphane veya ölümsüz bir karanlık kale olsun, Claude'un istediği şeyi almasını durduramaz. Bu genç “Hırsız Kralı” nın suçta gizemli bir ortağı olduğu söyleniyor. Bazıları eşinin güzel bir bakire olduğunu söylüyor, bazıları ise ikiz kardeşi olduğunu söylüyor. Ancak çoğu insan, Claude’un ortağının kara büyü uygulayan bir büyücü olduğu hikayesinin versiyonuna inanıyor - Bu versiyon, bir Claude’in kurbanlarının garip bir kahkaha duyduklarını hatırlamasından sonra hızla destek aldı. Son zamanlarda, Claude'nin, kullanıcısını varoluş düzlemleri arasında özgürce seyahat etmesini ve yaratmasını sağlayacak bir cihaz icat ettiği söylenen Antoinerei şehrinde ünlü makine uzmanı Dr. aynaya yansıyan görüntü. Gardiyan'ın Kaptanı, Bruno, Claude’un en önemli notu rüzgarı yakaladı ve onu yakalamak için Antoinerei’nin her yerine izleme cihazları yerleştirdi. Claude şehre girer girmez Şehir Muhafızları tarafından yakalandı ve en iyi teknolojiyi kullanan kaçınılmaz bir hapishaneye kondu. Tam da herkes bunun Hırsız Kral’ın saltanatının sonu olduğunu düşündüğü zaman, Claude’ın gizemli ortağı, Claude’in hapishaneden kaçmasına yardım etti. Sadece bu değil, aynı zamanda Dr. Rooney’nin yeni icadı laboratuvarında, Claude’un bildirdiği gibi, başarılı bir şekilde çalındı. Muzaffer bir Claude, Antonerei'den ayrıldığında, Dr. Rooney’nin cihazının küçük bir notu olduğunu fark etti: “Umarım bu cihazı en iyi şekilde kullanıyorsunuzdur. İyileştirme konusunda herhangi bir fikriniz varsa, bana yazmalısınız! - Rooney ”.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL