Chou Build Dizilişi

Chou için Önerilen Build

Chou için Dengeli Build

Chou Önerilen Savaş Büyüsü

Chou Kahramanı İçin Amblem Seti

Chou Kahramanının Yetenekleri
Chou Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Chou Tanıtım Videosu - Chou Nasıl Oynanır?
Chou Şunlara Karşı Güçlüdür
Chou Şunlara Karşı Güçsüzdür

Chou Hikayesi

Chou, uzak diyarlarin birinde yaşam kalitesi çok düşük, fakir bir gecekondu mahallesinde doğdu. Bu zorlu yaşam ortamı Chou'nun kalbindeki iyiliği hiçbir zaman aşindirmadi. Yoksul semtteki büyükleri ve küçüklerini her zaman sevip saydı. Fakat Şafak Diyarının yükselişiyle ortaya çıkan dengesizlik ve karışıklık, en sonunda dışarıdan kopuk haldeki bu gecekondu mahallesine bile ulaştı. O sıralarda Chou kendisini esir tutanlar tarafından kovalanan yaşli bir keşişi kurtardi. Keşişi mahalleye getirdi ve ona göz kulak oldu. Karşılığında, yaşlı keşiş antik Asya'nın Kung-Fu yeteneklerini Chou ile paylaşti ve ona Dünyanın, tüm engellere karşı koyabilecek ve karişikliklari bitirebilecek gerçek bir kahramana ihtiyacı olduğunu söyledi. Çıraklığı bittikten sonra Chou, yaşlı keşişin önünde gerçek bir kahraman olacağına yemin etti. Sonrasında ise geriye bir kere bile dönüp bakmadan Şafak Diyarinin merkezine olan yolculuğuna başladi. Chou'nun uzaklaştıkça kaybolan siluetinini izleyen keşiş başlyla ona son bir kez selam verdi.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL