Diggie Build Dizilişi

Diggie için Önerilen Build

Diggie için Dengeli Build

Diggie Önerilen Savaş Büyüsü

Diggie Kahramanı İçin Amblem Seti

Diggie Kahramanının Yetenekleri
Diggie Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Diggie Tanıtım Videosu - Diggie Nasıl Oynanır?
Diggie Şunlara Karşı Güçlüdür
Diggie Şunlara Karşı Güçsüzdür

Diggie Hikayesi

Dünyanın dört bir yanından gelen akademisyenler ve düşünürler , Antonerei şehrinde toplanır. Burası sıkça gözden kaçan aslında biraz da tepeden bakılan Digger'ın yaşadığı yerdir.Birçoğu kronobilim üzerine araştırmalarına gelinceye kadar küçük yapısından ötürü Digger'a ikinci kez bakmazlar.Digger saatleri sever , bu küçük mekanik oyuncakların içinde keşfedilecek daha fazla sırların olduğuna inanır.Zaman yuvasının kullanılması sayesinde zamanlayıcı akışı kontrol edebilir.Ayrıca arkadaşlarını zamanın fiziksel sıkışmalarından kurtarmaya, onlarla birlikte götürme imkanına sahiptir.Dikkat edin çümkü eğer onu öfkelendirirsen Hoot Hoot 'Zaman Bombasının' tadına bakabilirsin.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL