Helcurt Build Dizilişi

Helcurt için Önerilen Build

Helcurt için Dengeli Build

Helcurt Önerilen Savaş Büyüsü

Helcurt Kahramanı İçin Amblem Seti

Helcurt Kahramanının Yetenekleri
Helcurt Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Helcurt Tanıtım Videosu - Helcurt Nasıl Oynanır?
Helcurt Şunlara Karşı Güçlüdür
Helcurt Şunlara Karşı Güçsüzdür

Helcurt Hikayesi

Şafak Lordu'nun müze kayıtlarında bir zamanlar büyük bir imparatorluk kuran gizemli bir ırk olduğu söyleniyor.Bu ırk ışığı tüketen bir güç ile kutsanmıştı ve bir alanı geçici olarak karartabiliyorlardı. Ancak sahip oldukları tek yetenek bu değildi, fiziksel olarak bir anda yok olma yeteneğine de sahiplerdi ve bu sayede gizli bir saldırıyla düşmanlarını şaşırtabiliyorlardı.Bununla birlikte onlar hakkında en dehşet verici olan şey ise, her nasılsa kuyruklarında olan bir şeydi, doğal kaynaklı bir zehir karışımı. Bu zehirle karşılaşacak kadar şanssız olanlar son sözlerini söylemeliydiler. Ancak nihayetinde bu aynı zamanda onların kendi ırklarından feragat etmelerine de sebep oldu. Resmi kayıtlarda bu ırkın nasıl yok olduğuna dair bir ayrıntı bulunmamakta ama bu dehşet verici ırkın Şafak Ülkesinde bulunduğu kesin. Yok oluşlarından itibaren insanlık refah içinde ilerledi, ancak tarih kitapları bu canlıların bir gün yavaş yavaş gölgelerden çıkacağını öngöremedi

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL