Saber Build Dizilişi

Saber için Önerilen Build

Saber için Dengeli Build

Saber Önerilen Savaş Büyüsü

Saber Kahramanı İçin Amblem Seti

Saber Kahramanının Yetenekleri
Saber Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Saber Tanıtım Videosu - Saber Nasıl Oynanır?
Saber Şunlara Karşı Güçlüdür
Saber Şunlara Karşı Güçsüzdür

Saber Hikayesi

Başka bir dünyadaki bilim insanlari, yüzlerce farkli ırktaki kiliç ustalarının DNA'ların en üstün teknolojileri kullanabilen en üst düzey kiliç ustasını yaratmak için aldılar. Ona Saber ismini verdiler. Onun kilici tüm uzay-zamanı parçaya bölebilir ve bu şekilde istediği zamana veya mekana yolculuk yapabilir. Sahip olduğu yeteneği ona kiliç ustası olarak kolay kolay yenilmeme özelliği kazandırmaktadir ve ayrıca başkalarlyla karşılaştirilamayacak şekilde yalnizlik getirmektedir. Şafak adasını almaya çalışan sayısız kişiden sonra Saber de bakışlarını bu yere çevirdi. Uzay ve zaman katmanini şafak adasına ayak basmak için kesen Saber kendisiyle karşilaşabilecek kadar güçlü bir rakip bulmak için arayışa çıkar.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL