Gatotkaca Build Dizilişi

Gatotkaca için Önerilen Build

Gatotkaca için Dengeli Build

Gatotkaca Önerilen Savaş Büyüsü

Gatotkaca Kahramanı İçin Amblem Seti

Gatotkaca Kahramanının Yetenekleri
Gatotkaca Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Gatotkaca Tanıtım Videosu - Gatotkaca Nasıl Oynanır?
Gatotkaca Şunlara Karşı Güçlüdür
Gatotkaca Şunlara Karşı Güçsüzdür

Gatotkaca Hikayesi

Gatotkaca \'Demir Kemik\', Arcapada evreninden Bima ve Arimbi’nin oğluydu. Çocukluğundan beri, Tanrıların şampiyonudur ve vatanını düşmanlara karşı korur. Bir zamanlar kaybolan ve ölümün yakınına ulaşan Gatotkaca, Cennet kazanı Candradimuka\'da en son eğitiminden aldığı doğaüstü güç ile Pandava klanının savaşçısı olarak ortaya çıkar. Antakusuma zırhı ve Brajamusti-Brajadenta ikiz eldivenleri ile yıldırım gibi gökyüzünde uçabilir ve düşmanları öfkeli Asuraları avlayabilir. Gatotkaca, Priggadani Şövalyesi cesaret ve özverinin simgesidir. * Is Yuniarto tarafından Endonezya geleneksel gölge kuklalarından esinlenerek yapılmış Garudayana çizgi roman serisine dayanmaktadır.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL