Bruno Build Dizilişi

Bruno için Önerilen Build

Bruno için Dengeli Build

Bruno Önerilen Savaş Büyüsü

Bruno Kahramanı İçin Amblem Seti

Bruno Kahramanının Yetenekleri
Bruno Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Bruno Tanıtım Videosu - Bruno Nasıl Oynanır?
Bruno Şunlara Karşı Güçlüdür
Bruno Şunlara Karşı Güçsüzdür

Bruno Hikayesi

Gecekonduda doğan Bruno, her zaman yaşıtlarindan çelimsizdi ama bu, özgürlük için çırpınan bir kalbe sahip olmasını engelleyemedi. Bir gün, talihsiz bir olayda, arkadaşını kurtarmaya çalışırken her iki bacağlni da kaybetti ve hayattan küstü. Eruditio'daki bilim adamları hikayesini duydu ve talihsizliğine üzülerek cesaretine hayran kaldılar ve şehrin en ileri teknolojilerini kullanarak ona yeni bir çift bacak yapmaya karar verdiler. Bruno nihayet ayaklarinin üstünde durduğunda, rüzgar gibi koşabilmesini sağlayan bacaklarini keşfedince şaşirdi. Minnettarliğini gösterebilmek için, son nefesine kadar Bilim adamlarının şehrini korumaya yemin etti. Eruditio, buna karşılık mekanik bacaklarıyla çalışan bir enerji topu silahl icat etti ve o günden beri, Eruditio'nun halkini tehdit edenler, Bruno'nin merhametsiz saldirilariyla karşılaştı. Insanlar ona kısaca "Koruyucu" adını verdiler.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL