Hilda Build Dizilişi

Hilda için Önerilen Build

Hilda için Dengeli Build

Hilda Önerilen Savaş Büyüsü

Hilda Kahramanı İçin Amblem Seti

Hilda Kahramanının Yetenekleri
Hilda Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Hilda Tanıtım Videosu - Hilda Nasıl Oynanır?
Hilda Şunlara Karşı Güçlüdür
Hilda Şunlara Karşı Güçsüzdür

Hilda Hikayesi

Megalith Topraklarında görünürde dev kayalardan ve birkaç seyrek çalılarda başka birşey yok. Hilda ve onun halkının yaşadığı yer, çorak verimsiz bir arazi. Arazinin bu verimsizliği klandaki herkesin değerli et elde etmek için iyi bir avcı olmasını gerektiriyor. Oldukça güçlü doğan Hilda kısa sürede av partisinin lideri oldu ve halkına bol et elde etmek için önderlik etti. Ancak, bilinmeyen bir güç belirdi ve bütün hayvanlar çılgına döndü, avlanmak gittikçe zorlaşmaya başladı. Sonunda, vahşi canavarlar klana saldırmaya başladı. Birkaç klan üyesinin ölümünden sonra, klanın yüce rahibi kaçınılmaz karanlık yıkım kehanetinde bulundu. Bundan sonra, klanının tüm yükü ve umudu onun omuzlarındaydı. Hilda halkına yeni bir yurt bulmak için Şafak Diyarına doğru yola koyuldu. Dünyayı dolaşan bir paralı asker oldu ve zengin deneyimleri kısa sürede onu takım arkadaşlarının en güvendiği savaşçı yaptı.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL