Roger Build Dizilişi

Roger için Önerilen Build

Roger için Dengeli Build

Roger Önerilen Savaş Büyüsü

Roger Kahramanı İçin Amblem Seti

Roger Kahramanının Yetenekleri
Roger Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Roger Tanıtım Videosu - Roger Nasıl Oynanır?
Roger Şunlara Karşı Güçlüdür
Roger Şunlara Karşı Güçsüzdür

Roger Hikayesi

Roger karanlık ormanın dışında Megalith Wasteland’ın doğusunda yaşar. Geçimini sağlamak için avlanan tecrübeli bir avcıdır. Karanlık ormanda birçok tehlikeli hayvan yaşar fakat aralarında en korkunç olanı nadir görülen büyülü canlılar değil, yüzlerce güçlü kurttan oluşan sürüye liderlik yapan eski kurt kralı “White Tooth” dur. Kurt sürüsü birlikte avlanan avcılardır ve White Tooth, büyülü yetenekleri olan şeytani bir gücün etkisi altındadır. Kurt sürüsü av ihtiyaçlarını karşılamak için yavaş yavaş karanlık orman sınırlarının dışında dolaşmaya başlar ve genelde yollardaki yolculara saldırırlar. Roger adalet ruhuyla halkı bu zarardan kurtarmak için White Tooth’un adımlarını izlemeyi planlar. Roger, White Tooth'u, küçük bir kızı yerken gafil avlar ve kurdun karnını kesip açar .Roger, White Tooth\'u yenmişti fakat White Tooth'un içinde gizlenmiş kötü güç avcıyı kirletti. Hatta "en saf kalp , gece dualarını hiç unutmayan bir adam olan Roger, Dolunayın altında bir kurt adama dönüşmekten kaçamaz". Roger Ay'ın çağrısı altında eski efsanelerin doğru olduğunu anladığında şok olur. O bir kurt adama dönüşür. Dönüşürken hislerini kaybetmeyi engellemek ve ailesini incitmemek için Roger'ın evinden uzaklara kaçmaktan başka bir şansı yoktur.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL