Yisunshin Build Dizilişi

Yisunshin için Önerilen Build

Yisunshin için Dengeli Build

Yisunshin Önerilen Savaş Büyüsü

Yisunshin Kahramanı İçin Amblem Seti

Yisunshin Kahramanının Yetenekleri
Yisunshin Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Yisunshin Tanıtım Videosu - Yisunshin Nasıl Oynanır?
Yisunshin Şunlara Karşı Güçlüdür
Yisunshin Şunlara Karşı Güçsüzdür

Yisunshin Hikayesi

Chungmugong Yi Sun-shin Asya'daki bir krallıkta ünlü bir generaldi. Son derece sadik ve cesurdu. Ülkesi tehlike altinda olduğu dönemde, Yi Sun-shin güçlü bir donanma inşa etti ve demir zirh kuşanmış 'kaplumbağa gemisi ni yaptı, böylece Kore Krallığı'nın denizlerdeki hakimiyetine silinmez bir katkı yaptı. Yi 'Demir kaplumbağalar gittikleri her denize hükmeder, denizler bana aittir' dedi. Yi, azinlikla çoğunluğun üstesinden gelme' konusunda mükemmeldi. Öyle ki O'nun liderliğinde, Kore donanması Myeongnyang Savaş 'nda sadece 12 gemi ile 330 dan fazla düşman gemisini mağlup etmiş ve büyük bir zafere imza atmıştır. Bugün bile bu Asyalı generalin efsanesi insanların kalbinde yaşamaktadır.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL