Valir Build Dizilişi

Valir için Önerilen Build

Valir için Dengeli Build

Valir Önerilen Savaş Büyüsü

Valir Kahramanı İçin Amblem Seti

Valir Kahramanının Yetenekleri
Valir Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Valir Tanıtım Videosu - Valir Nasıl Oynanır?
Valir Şunlara Karşı Güçlüdür
Valir Şunlara Karşı Güçsüzdür

Valir Hikayesi

Efsaneye göre batı çölünün sonunda güzel ve zengin bir ülke var. Bu efsanevi arazi Valir'in geldiği yer. Sihirli akademideki ilk gününden itibaren Valir'in arcane üzerindeki olağanüstü kontrolü herkesin görmesi için açıktı. O sırada arkeoloji sanatını öğreten Gord, Valir'de kendisinin bir kısmını gördü ve meraklı öğrencisine, arkasanın en imrenilen sırlarını öğretmeye başladı. Ancak, Gord Valir'den ve şiddetli eğilimlerinden yayılmaya başlayan negatif enerjiden rahatsız olan davranışlarından pişman oldu. Sonunda Valir, eşsiz bir arcane alev büyüsü oluşturmak için çöl anavatanındaki eski alev büyülerini arcane gücüyle birleştirmeye başladı. Gord, kendi saf ihanet bilgeliğinin bilinmeyen bir ülkeden gelen bu vahşi alevlerle kararmasına izin vererek kendisine ihanet ettiğini hissetti. Gord, Gord, Alev gücünü Valir'in vücudundan çıkarmaya çalıştı. Valir tüm gücüyle direndi ve sonraki savaşta akademinin yarısı yok edildi. Frakasların sonunda Gord, Valir'in ateş alev büyüsünün kendi saf ateş gücü karşısında tutabildiği için gurur duydu. Sonunda, Valir akademiden ayrıldı ve Gord, dünyayı yeni bir çırak aramak için gizli enerji ile çalışan bir uçan makine oluşturmak için çalışmaya başladı.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL