Alpha Build Dizilişi

Alpha için Önerilen Build

Alpha için Dengeli Build

Alpha Önerilen Savaş Büyüsü

Alpha Kahramanı İçin Amblem Seti

Alpha Kahramanının Yetenekleri
Alpha Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Alpha Tanıtım Videosu - Alpha Nasıl Oynanır?
Alpha Şunlara Karşı Güçlüdür
Alpha Şunlara Karşı Güçsüzdür

Alpha Hikayesi

Alpha, Saber ayrıldıktan sonra Laboratuvar 1718'in yarattığı başka bir buluş. Çılgın bilim adamları çok ünlü bir bilim-kurgu filminden yeni bir fikir edindiler. Biyolojik materyal olarak insan bedeni, metal iskelet olarak da uzay meteor taşlarını kullanarak güçlü ikizleri yarattılar. 'Etten Kemikten Silah' olarak da bilinen Alpha ve Beta, yaygın fakat bir o kadar da gizemli bir doğaüstü gücü kullanabiliyorlardı. Fakat, ikizler doğdukları andan itibaren kendi bilinçlerine sahiplerdi ve ölüm makinesine dönüşmeyi reddediyorlardı. Saber'dan yardim alarak, bu alternatif dünyadan kaçtılar. Fakat kaçlş esnasında, Beta'nin çekirdeği yok edildi. Alpha'nin elinde Beta'dan kalan sadece bir yarım metal kol vardı. Usta makinist Rooney'in yardımıyla Şafak Diyarına gelen Beta, Alpha'ya hava aracı formunda eşlik etti.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL