Aulrad Build Dizilişi

Aulrad için Önerilen Build

Aulrad için Dengeli Build

Aulrad Önerilen Savaş Büyüsü

Aulrad Kahramanı İçin Amblem Seti

Aulrad Kahramanının Yetenekleri
Aulrad Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Aulrad Tanıtım Videosu - Aulrad Nasıl Oynanır?
Aulrad Şunlara Karşı Güçlüdür
Aulrad Şunlara Karşı Güçsüzdür

Aulrad Hikayesi

Şafak Ülkesi Efsaneleri, Western Desert'in Minos Krallığının gizemli bir labirent içerdiğini söylüyor. Labirentte, insanların Minoan Krallığı'nın mekânı olduğunu düşündüğü dev bir minotaur heykeli var. Bazıları, labirentin tamamını koruyan bir grup müteahhit olduğunu söylüyor. Krallık, Minoan halkına büyük zenginlik getiren çok sayıda değerli yeşim üretti. Çok hızlı bir şekilde, tüm krallık altın zenginliklerin sarhoş edici cazibesinde kayboldu. Hatta birçok müteahhit. kutsal labirent korumakla görevli görevlerini bırakarak bozuldu. Tek kişi kaldı - görevini hiç unutmayan Aldous, Minoan Labirentine devam etti. Bir güne kadar toprakları cezalandırmak için göklerden bir tanrı geldi. Açık ve karanlık güçler, Aldous'un kaçamayacağı Minoan Krallığının tamamını reddetti, Sonra iki enerji akımı vücuduna girdi, Aldous ölmek üzere olduğunu düşündü. Bununla birlikte, iki enerji akımı çarpıştı ve vücudunda büyük değişikliklere neden oldu. Teni, çoğu saldırıya ve insanların kalbine kolayca korku verebilecek canavarca büyük silahlara dayanabilecek uzun siyah ölçekler geliştirdi. Aldous şaşkınlığından uyandığında, halkının krallığının gittiğini gördü, ancak gizemli labirent artık bilinmeyen bir güç tarafından mühürlendi, geri kalan minotaurlar Aldous'un labirenti savunmaya devam etmesine karar verirken, diğerleri cevapları bul. Minoan Labirentini mühürleyen gizemli bir gücün haberi, Abyssal Krallığına hızla yayıldı. Bu garip enerjiyi toplamak için. Selena onunla birlikte Abyssal Şeytanlarını da Minos Labirentinin girişine getirdi - Büyük bir savaş başlamak üzereydi.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL