Hanzo Build Dizilişi

Hanzo için Önerilen Build

Hanzo için Dengeli Build

Hanzo Önerilen Savaş Büyüsü

Hanzo Kahramanı İçin Amblem Seti

Hanzo Kahramanının Yetenekleri
Hanzo Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Hanzo Tanıtım Videosu - Hanzo Nasıl Oynanır?
Hanzo Şunlara Karşı Güçlüdür
Hanzo Şunlara Karşı Güçsüzdür

Hanzo Hikayesi

Uzun zaman önce, Akakage Evi, Ninja Arts'ın Tanrıları olarak selamlandı. Nesiller boyunca, Akakages araştırdı ve ileri ninjutsu öğretti. Ninja sanatının zirvesini elde etmek için Akakages, Hanekage adlı bir iblisin içine yoğunlaştırmak suretiyle, kötülük, öfke ve açgözlülük kalplerini atlatmak için yasak bir ninjutsu kullandı. Hiç kimse Hanekage'in bedenlerinde gizlenmesine rağmen bilincine sahip olacağını beklemiyordu. Efsanevi Yüz Hayaletler Akakage Evi'ne saldırdıklarında, içindeki iblis, hayaletlerle tek bir varlık haline geldi. Böylece Akakage ile güçlü iblis Hanekage arasında kanlı bir kavga başladı. Büyük bir bedel karşılığında, Akakage ninjutsu olan Blood Shadow'u şeytanı geçici olarak mühürlemek için kullandı. Hanekage'i kalıcı olarak mühürlemek için, Akakages kutsal araçlarını Ame no Habakiri olarak bilinen efsanevi bir kılıç oluşturmak için kullandı. Çok geçmeden, Akakage'in ataları dünyadan öldüler. Acı çeken öğrencileri, Ame no Habakiri'yi yalnızca Akakage ailesinin üyelerinin ulaşabileceği bilinmeyen bir yere sakladı. Çok az şey biliyordu, kurnaz Ölüm Tanrıçası Izanami, bu olayları gözlemledi ve gizlice bir gün soygunlarından birinde Hanekage'i diriltmek için ruhunun bir kısmını soktu. Birçok nesiller sonra, Akakage Evi Kızıl ve Gölge hiziplerine bölündü. Gölge Grubu, klanın gördüğü en güçlü Akakage'i doğurdu - Hanzo. Tahmin edilebileceği gibi, Hanzo Gölge Fraksiyonu'nun başına geçti. Ancak, bir gün, Hanzo’nun ekibi sırrını keşfetti. Bunca zaman boyunca Hanzo gizlice Hanekage’in gücünü kendi bedeni ile birleştirdi ve şeytanı düşmanlarının kanıyla besledi. Akakage’in Kızıl Çetesi Fazı ile karşı karşıya kaldığında, Hanzo hepsini soğuk kanda öldürdü. Bu kadar güçlü insanların kanlarını emen Hanekage, bilincini bir kez daha geri kazandı.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL