Harith Build Dizilişi

Harith için Önerilen Build

Harith için Dengeli Build

Harith Önerilen Savaş Büyüsü

Harith Kahramanı İçin Amblem Seti

Harith Kahramanının Yetenekleri
Harith Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Harith Tanıtım Videosu - Harith Nasıl Oynanır?
Harith Şunlara Karşı Güçlüdür
Harith Şunlara Karşı Güçsüzdür

Harith Hikayesi

Sihirli Orman'da gremlinlerin yarışı yaşar. Zekası ve bağımsız özellikleri olan küçük, yaramaz yaratıklar. Tarihin başlamasından bu yana Moon Elf'e en sadık müttefikler. Harith olağanüstü bir zihinle doğdu, yakında Feline Race'in en iyi sihirbazı oldu. Kedigiller Huzur arayan bir türdür. Bir zamanlar Magic Ormanı'ndan hiç çıkmadılar. Fakat Harith, barışçıl bir yaşamdan bir zamanlar sihir yapmaktan vazgeçtiği noktadan dolayı rahatsız oluyor. İçsel aşkınlık arzusu onu Büyülü Ormanın dışına çıkardı ve yeteneğinin tam olarak ortaya çıkabileceği bir yer bulmak için İmparatorluk Moniyanına gitti. İmparatorluk Birliğine katıldı ve Ork işgalcilere karşı savaşlarda yükselen bir yıldız oldu, böylece Tigreal ve İmparator tarafından tanındı. Harith Moniyan halkı tarafından sevildi. Bir Feline insanı olarak, Sihirli Teğmen ve İmparator Mühür Sihirbazı'na aday gösterildi. Ayrıca, olayları ışınlama gücüne sahip olan Işık Anahtarını tutma gücü de verildi. Genç Magic Lieutenant daha sonra Imperial Scroll'da işaretlenen şeytani güçleri mühürlemek için görevlendirildi. Macera arzusu tekrar Harith'in kalbinde ateşlendi. Mühür Büyücüsü olarak hedefleneceğini bilmesine rağmen, hala acı çeken nostalji ve tehlikelerin kaderini yüklemeyi seçti. Kimsenin izini bulamadığı gizemli bir şekilde hareket eder, ancak İmparatorluğun yardıma ihtiyacı olduğunda, Mühür Büyücüsü ortaya çıkar.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL