Thamuz Build Dizilişi

Thamuz için Önerilen Build

Thamuz için Dengeli Build

Thamuz Önerilen Savaş Büyüsü

Thamuz Kahramanı İçin Amblem Seti

Thamuz Kahramanının Yetenekleri
Thamuz Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Thamuz Tanıtım Videosu - Thamuz Nasıl Oynanır?
Thamuz Şunlara Karşı Güçlüdür
Thamuz Şunlara Karşı Güçsüzdür

Thamuz Hikayesi

Dağların derinlikleride, sadece karanlık hüküm sürer. Dipsiz yarıklar içinde ki tek ışık koyu kırmızı lavlardır. Çukurun başlangıcından itibaren sayısız şeytan Çukurun inananlarından oldu. Çukurun inancına kapılan şeytanlar hep bir ağızdan aynı şeyi söylerdi- Sadece en güçlüler yönetmeye layıktır! Binlerce yıldır Çukuru koruyan ateş şeytanı kabilesi Çukurun mutlak hükümdarları haline geldi. Ateş şeytanları kralı, Thamuz, ve onun yoldaşları Çukuru muazzam bir güç haline getirdi. Thamuz amacına ulaşmak için zalimce yöntemler kullanan mükemmel bir savaşçıydı. Doğuştan gelen büyük bir güce sahip olan Thamuz, Çukurun hükümdarı olarak tanındı. Onun önderliğinde Çukur tüm yeraltı dünyasına hüküm sürdü. Thamuz'a göre düşmanları yaşamaya bile layık olmayan, değersiz solucanlardan ibaretti. ona göre hükmetme hakkı sadece kendisindeydi. Thamuz, alice'i saf bir kandan gelmediği için kraliçesi olarak kabul etmedi- Ona göre, Alice yönetmeye ve uğruna savaşmaya layık değildi. Çukurun kapıları açıldığında şeytanlar heyecanlı bir şekilde kralların dönüşünü bekliyecek. Ancak Ateş Şeytanın dönüşü zayıfların oluşu demektir- Çulurun ordusunda sadece en güçlüler var olmayı hak eder. Thamuz ordusunun Şafak Vadisi'ne yaşayan herkese- Sadece en güçlünün hüküm süreceğini hatırlatacak!

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL