Grock Build Dizilişi

Grock için Önerilen Build

Grock için Dengeli Build

Grock Önerilen Savaş Büyüsü

Grock Kahramanı İçin Amblem Seti

Grock Kahramanının Yetenekleri
Grock Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Grock Tanıtım Videosu - Grock Nasıl Oynanır?
Grock Şunlara Karşı Güçlüdür
Grock Şunlara Karşı Güçsüzdür

Grock Hikayesi

Şafak Vadisi'nde ki dağlarının derinliklerinde antik bir hisar bulunurdu. Bu hisarın ne olduğu bilinmemesine rağmen, bir zamanlar şafak vadisinden geçen bir efsanenin soyundan geldiği rivayet edilirdi. Bu soyun dünyanın kendisinden bile daha eski olduğu ve doğayla özel bir bağı olan taş titanlarla çok derin bağları olduğu söylenirdi. Bu sıcakkanlı devlerin vücutları her türlü fiziksel saldırıya karşı çok dayanıklıydı. Fakat yumuşak tabiatlarından dolayı bu özelliklerini sadece güvenli bir şekilde uyumak için kullanırlardı . Bu taş devler uyumayı o kadar seviyorlardı ki bazen bir yılın yarısını kış uykusunda geçirirlerdi. Ama bir şekilde uyandırılırlar ise onlar için uykuya dalmak zor olurdu. Grock bir gün uyandırıldığında yalnız olduğunu ve hisarın koruyucularının olmadığını fark etti. Hisarı sırtına yükleyerek bir gün evlerini onlara kavuşturma umuduyla sahiplerini bulmak için tüm Şafak Vadisi'ni dolaşmaya başladı ve nerede olduklarına dair bir haber almak için yola koyuldu.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL