Ling Build Dizilişi

Ling için Önerilen Build

Ling için Dengeli Build

Ling Önerilen Savaş Büyüsü

Ling Kahramanı İçin Amblem Seti

Ling Kahramanının Yetenekleri
Ling Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Ling Tanıtım Videosu - Ling Nasıl Oynanır?
Ling Şunlara Karşı Güçlüdür
Ling Şunlara Karşı Güçsüzdür

Ling Hikayesi

Bulutlarla çevrili dağların tepesinde, ejderhanın gizli topraklarının girişi - "Gökyüzü Kemeri" yatıyor. Gökyüzü Kemer yanında siyah birçok suikastçılar durdu. Giysilerine kazınmış Camgöbeği nakışı, onları Cadia Riverlands'ın “Finch”adlı en gizemli suikastçı hizipinin bir parçası olarak tanımladı. Efsaneler, “Finch " pençelerinden kaçmanın imkansız olduğunu söylüyor.Bir süre sonra, bir adam Gökyüzü kemerinin yanına indi. Kıvrak ayaklarıyla, bulutların gölünde herhangi bir dalgalanma yaratmadı. Bu adam Finch'in “Camgöbeği Finch”olarak bilinen en iyi suikastçısıydı. Tereddüt etmeden, meydan okuyan kılıcını salladı, büyük enerji üretti ve Gökyüzü kemerini açtı. Arkasındaki suikastçılar kemerin üzerinden geçti ve ejderhanın gizli topraklarına girdi. Mükemmel bir suikastçı olarak, Cyan Finch başarısızlığa tahammül edemedi. Bu sefer aynıydı. Ancak, gizli arazi işgalcilere direnmek için birçok gizli tuzak ve büyü vardı, bu da suikastçıların kanatlarını kaybetmelerini ve gökyüzünden düşmelerini sağladı. Öyle olsa bile, bu tuzaklar Cyan Finch'i hiç durduramadı. Onun ışık ayakları gizli topraklara tehlikeleri ve geçmiş üzerinde süzüldü.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL