Ruby Build Dizilişi

Ruby için Önerilen Build

Ruby için Dengeli Build

Ruby Önerilen Savaş Büyüsü

Ruby Kahramanı İçin Amblem Seti

Ruby Kahramanının Yetenekleri
Ruby Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Ruby Tanıtım Videosu - Ruby Nasıl Oynanır?
Ruby Şunlara Karşı Güçlüdür
Ruby Şunlara Karşı Güçsüzdür

Ruby Hikayesi

Uzun zaman önce, cesur avcı büyükbaba kirmizi başlikli kizi ve büyük annesini kurtun karnindan kurtardı ve o zamandan beri hep beraber mutluca yaşadılar. Fakat bu hiçbir zaman hikayenin sonu değildi. Kurt sürüsü acı ve derin intikam ruhuyla kavruluyordu. Ayin bile görünmediği karanlık bir gecede yeni kurt krali Haas sürüye önderlik edip köye saldırı düzenledi. ihtiyar avcı büyük baba, büyükanneyi kurtarmak için torunu Ruby'nin gözü önünde vahşice öldürüldü. Bu durum kirmizi başlikli bu masum kizi çılgına çevirdi. Kız, bir tirpan kullanarak kurt kralini iki parçaya ayırdı, derisini yüzdü ve kalbini parçaladi. Çok sevdiği ailesi ile yaşanan mutluluk dolu anılar gözlerinin önünde parladı ama herşey gitmişti ve asla tekrar yaşanmayacaktı. Ailesini toprağa verdikten sonra, Şafak Vadisinde tirpaniyla serserilik yapmaya başladı.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL