Atlas Build Dizilişi

Atlas için Önerilen Build

Atlas için Dengeli Build

Atlas Önerilen Savaş Büyüsü

Atlas Kahramanı İçin Amblem Seti

Atlas Kahramanının Yetenekleri
Atlas Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Atlas Tanıtım Videosu - Atlas Nasıl Oynanır?
Atlas Şunlara Karşı Güçlüdür
Atlas Şunlara Karşı Güçsüzdür

Atlas Hikayesi

Karanlık, soğuk ve gizemli derin deniz, Şafak Ülkesinde keşfedilmemiş son sınırdır. Yüzeyden aşağı doğru, güneş kaybolur ve sıcaklık düşer, o zaman tam bir karanlık vardır. Akıntıların ve yüksek basıncın, Eruditio'nun icat ettiği ileri malzemeleri parçalayacak kadar güçlü olduğu Abysmal Denizi denir. Burası, hiç kimsenin ayak basmadığı yasaklanmış bir yaşam alanıdır. Sadece terk edilmiş ve ortadan kaldırılmış medeniyetlerin kalıntıları batıyor ve yığılıyor, ancak burada sadece ölüm değil. Atlas dahil olmak üzere birçok inanılmaz ve tarif edilemeyen canlı, bu tehlikeli alanda çağlar boyunca mücadele ediyor ve çoğalıyor. Şafak Ülkesi'ndeki en eski canlılar arasındaydılar ve güç için elemental yaratıkları yutuyorlardı, bu da onları Antik Olanlar tarafından en derin yere hapsediyordu. Güçlü Enjeksiyon, ışığı, ısıyı ve yukarı doğru yollarını engelledi. Yüksek basınçlı ortama uyum sağlamak için kabuklarını ve yedek yapılarını çıkardılar ve çeşitli sıvı şekilleri geliştirdiler. Sonsuz karanlıkta kavga ve çekişme yoktur, sadece hayatta kalma yasası vardır: varoluş, değişim ve dolaşım.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL