Hanabi Build Dizilişi

Hanabi için Önerilen Build

Hanabi için Dengeli Build

Hanabi Önerilen Savaş Büyüsü

Hanabi Kahramanı İçin Amblem Seti

Hanabi Kahramanının Yetenekleri
Hanabi Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Hanabi Tanıtım Videosu - Hanabi Nasıl Oynanır?
Hanabi Şunlara Karşı Güçlüdür
Hanabi Şunlara Karşı Güçsüzdür

Hanabi Hikayesi

Hanabi, Scarlet Shadow ninja tarikatının Yüce Büyük Ustası'nın öğretilerini genç yaştan aldı, Hayabusa adında genç bir gölge ninja ile karşılaşıncaya kadar akranlarından herhangi birini aşan doğal bir yetenek sergiledi. Bu, gururlu Hanabi'nin kendisine karşı çıkabilecek herhangi birisine rastladığı ilk zamandı. Ne zaman ay doluysa, Hanabi bu genç gölge ninjayı onunla düelloya sokmaya teşvik edecek yollar bulmaya çalışacaktı, ancak benzersiz ve güçlü bir tarz yaratmak için gölge teknikleriyle tevazu yapan bu gençliği asla yenemedi. İkisi birlikte yavaşça büyüdükçe, Hanabi'de şafaklanmaya başladı bu genç gölge ninja kaçınılmaz bir kaderin yükünü taşıyordu - Hayabusa aslında onların efsanevi eski Iga Gölgesini onların ihanetine meydan okumak ve öldürmek için kaderdi klan. İki genç ninja kavga ettikten sonra, Hayabusa yerde yatıyordu, gökyüzünde dolunayda bakıyordu, ay ışığının gözlerindeki yansıması sessizce Hanabi'nin kalbine yakıyordu. Daha önce böyle bir duygu hissetmemişti, Hanabi çok sıkıntılı bir hal aldı. Hayabusa'yı ve Kagura olarak bilinen ve birbirlerini selamlarken gülerken gülen genç maneviyatçi kızı görünce, kalbi anlaşılmaz bir öfke ve vahşiyle dolurdu. Hayabusa'nın klanın bir sonraki Gölgesi olacağını duyduğunda, Scarlet adını almaya karar verdi ve Yüce Büyük Usta'nın gizli kasasından, mezhebinin yasak silahını - Higanbana'yı çaldı. Hanabi, asırlık rakibini son bir rekabete meydan okuyacağına karar verdi ve şimdi yaşamdaki tek amacı Hayabusa'dan önce utanmış eski Gölgeyi bulmak ve öldürmektir.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL