Jawhead Build Dizilişi

Jawhead için Önerilen Build

Jawhead için Dengeli Build

Jawhead Önerilen Savaş Büyüsü

Jawhead Kahramanı İçin Amblem Seti

Jawhead Kahramanının Yetenekleri
Jawhead Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Jawhead Tanıtım Videosu - Jawhead Nasıl Oynanır?
Jawhead Şunlara Karşı Güçlüdür
Jawhead Şunlara Karşı Güçsüzdür

Jawhead Hikayesi

Gizli örgütler Şafak Vadisi'nin tarihinin bir çok bölümünde var olmuştur. Kimse bu örgütlerin gerçek amacını bilmiyor ancak şu kesin ki her kriz olduğunda gölgelerden birileri çıkıyor ve dünyaya tekrar düzeni getiriyor. Profesör Henry ve karısı, devlet kurumlarına ve gizemli, kimliği bilinmeyen müşterilere son teknoloji ürünleri sağlamasıyla tanınan Şafak Konseyi için çalıştılar. Ancak sonunda SMART-01 adlı ürünlerini geliştirmeyi bitirdiklerinde bunların hepsi değişti çünkü bu yeni yarattıkları dünyanın şimdiye kadar gördüğü tüm androidlerden daha zeki ve güçlüydü. Yöneten kişiyle bir kez genetik olarak eşleştikten sonra onun bilinciyle hareket edecek şekilde dizayn edilmişti. Şafak Konseyi'nin liderleri bu teknolojinin savaş potansiyelini gördüler ve Henry'ye seri üretime geçilmek üzere belirli devlet kurumlarına devredilmesini emrettiler. Henry ve eşi bu emri reddettiler. Henry ve eşi ilk prototipe tüm araştırma verilerini yok etmesini emrettikten sonra gözden kayboldular. Küçük Alice'in bugüne kadar bu olaylarla bir ilgili bir bilgisi yoktu. Tek bildiği ve ilgilendiği şey bu özel robotun onu korumak ve arkadaşlık etmek için yanında durduğuydu. Alice'in babasının ona bir zamanlar seslendiği gibi "tatlım" şeklinde çağırıyordu. O da robota jawhead diye hitap ediyordu. Ailesinden kalan tek ipucu nereye giderse gitsin yanında taşıdığı cep saatiydi. Sonunda Alice robot arkadaşı ile birlikte ailesinin nerede olduğunu araştırmaya karar verdi.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL