Uranus Build Dizilişi

Uranus için Önerilen Build

Uranus için Dengeli Build

Uranus Önerilen Savaş Büyüsü

Uranus Kahramanı İçin Amblem Seti

Uranus Kahramanının Yetenekleri
Uranus Savaş Özellikleri
Saldırı Gücü
Dayanıklılık
Yetenek
Zorluk
Uranus Tanıtım Videosu - Uranus Nasıl Oynanır?
Uranus Şunlara Karşı Güçlüdür
Uranus Şunlara Karşı Güçsüzdür

Uranus Hikayesi

Göksel Saray - Efsaneye göre Şafak Topraklarının gökyüzünün üzerinde yüzen bu şehir bir zamanlar tanrılara ev sahipliği yapıyordu. Ayrıca bu gizemli yerin dünyayı yönetmenin anahtarını tuttuğu söylenir ... Çok geçmeden, Göksel Saray'ın yöneticisi Uranüs'ü oluşturmak için eskilerin teknolojik sırlarını kullandı ve yaratıcılığını kenti korumak ve çıkmasını beklemek için emretti. Yeni bir cetvel. Şafak Ülkesi'nden alimler, kapıları Göksel Saray'a açıp açtıklarında, Şafak Zenith ve Kara Uçurum arasındaki savaşlar, bu antik kentin sessizliğini bozan ailene hızla yayıldı. İki kamp, ​​Göksel Saray'ı bir zafer sembolü, işgalcilerin güçlerini tamamen açığa çıkaran kahramanları işgal etmeye ve sonunda çıkmaza sokmaya çalıştı. Sürekli savaşları sırasında salınan muazzam enerji sonunda antik kentin savunma sistemini uyandırdı ve doğrudan Göksel Saray'ın derinliklerinde uyuyan Uranüs'ü besleyen ve uyandıran aydınlatma gücüne dönüştürüldü. "Şimdi bırak, davetsiz misafir!" uyanma üzerine kükredi ve sonra yıldırım, ruh ve sınırsız öfke ile beslenen savaş alanına girdi. Koruyucu geri döndü ve şimdi kaderini yerine getirmeye hazır. Amacı - bu vahşi davetsiz misafirleri, Göksel Sarayın huzurunu bozan çıkarmak.

Popüler Herolar

Copyright © 2019-2023 Mobillegends. Mobillegends.com ve "Mobil Legend", ne doğrudan ne de dolaylı olarak "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." ile ilişkili değildir.
Mobillegends.com bu konuda hiçbir şekilde temsili hak iddia etmemektedir. Mobil Legends'in amacı oyunculara yardımcı olmaktır. Bu site "Shanghai Moonton Technology Co., Ltd." tarafından desteklenmez.
digitALL